Cursus Assessment - Deel 2 (Meten volgens de BBMI)

Heb je helaas het assessment niet behaalt, dan dien je de volgende 2 online cursussen te volgen waarmee je met terugwerkende kracht de 14 punten ontvangt die voor het assessment staan. Het gaat om de cursussen: - Cursus Assessment - Deel 1 (SWOT-, referentie-, marktanalyse) - Cursus Assessment - Deel 2 (Meten volgens de BBMI)
Omschrijving
Meten volgens de BBMI Het lijkt zo simpel; een rolmaat pakken en even snel een huis opmeten. Maar zoals vaak is de praktijk lastiger dan de theorie. Niet voor niets omvat de lijst met FAQ’s inmiddels 3 keer zoveel pagina’s dan de BBMI zelf. In deze praktische cursus wordt u meegenomen door de BBMI. Aan de hand van diverse tekeningen en praktijksituaties komen alle discussiepunten aan bod en bespreken we de meest gemaakte fouten. Niet alleen leerzaam; maar ook een must ter voorkoming van aansprakelijkheid.
Is er een aanwezigheidsplicht bij online cursussen?
Er is een aanwezigheidsplicht. Jouw aanwezigheid wordt op de cursusdag zelf geregistreerd door de moderator en jouw actieve deelname wordt geregistreerd op basis van de door je gemaakte en geüploade opdrachten tijdens de online cursus. De werkwijze wordt aan het begin van een cursusdag verder toegelicht.
Indien je meerdere cursussen bij ons boekt kan het voordeliger zijn om te kiezen voor een studiepakket.
Wil je meer weten over de voorwaarden voor een studiepakket of heb je (studie)advies nodig? Bel dan tijdens werkdagen met een van onze studieadviseurs (085 016 04 78) of stuur een mail naar studieadvies@kpe.nl.
Aanvraagformulier
Velden met een * zijn verplicht.
Inschrijving opleiding HTI
Velden met een * zijn verplicht.


