KPE Opleidingen

KPE biedt een divers cursusaanbod voor verschillende doelgroepen. Om snel een cursus te vinden kunt u hieronder een keuze maken voor de gewenste doelgroep.

← Terug naar het overzicht

Verbintenissen- en overeenkomstenrecht

Cursus details

Looptijd

1 dagdeel.

Kosten

€ 225,00 exclusief BTW per deelnemer.

Deelnemers

10 tot 16 deelnemers.

Aanmelden

Meld u direct voor deze cursus aan Nu aanmelden
Bij het tot stand komen van een overeenkomst hebben de betrokken partijen te maken met het verbintenissen- en overeenkomstenrecht. Het lezen en interpreteren van de geldende wetten en regels is belangrijk om een rol te vervullen bij het tot stand komen van een overeenkomst. Door middel van het uitwerken van praktijkcasussen en het behandelen van praktijkvoorbeelden wordt een grondige basis gelegd om die rol op een professionele wijze in te vullen.


Inhoud

  • De totstandkoming van rechtshandelingen
  • Het model van aanbod en aanvaarding bij overeenkomsten
  • Redelijkheid en billijkheid in het overeenkomstenrecht
  • Strijdigheid met wet, openbare orde en goede zeden
  • Wanprestaties
  • Bijzondere overeenkomsten


Doelgroep
Medewerkers van vastgoedorganisaties, zoals woningbouwcorporaties, institutionele beleggers en makelaarskantoren, die te maken hebben met verbintenissen- en overeenkomstenrecht.