KPE Opleidingen

KPE biedt een divers cursusaanbod voor verschillende doelgroepen. Om snel een cursus te vinden kunt u hieronder een keuze maken voor de gewenste doelgroep.

← Terug naar het overzicht

(Herhaling) VOL-VCA

Cursus details

Looptijd

2 dagen.

Kosten

€ 329,00 exclusief BTW per deelnemer.

Deelnemers

12 tot 16 deelnemers.

Aanmelden

Meld u direct voor deze cursus aan Nu aanmelden

Volgens de Arbowet zijn de werkgevers verplicht om te voorzien in optimale veiligheid voor de medewerkers. De opleiding ‘Basisveiligheid VCA' behandelt de veiligheid op en rond de bouwplaats in het kader van de Arbowet. In deze opleiding komen veiligheidsvoorschriften binnen de bouw- en vastgoedbranche uitgebreid aan de orde.

Het diploma ‘VOL VCA’ kent een geldigheidsduur van tien jaar. Voor de einddatum van het diploma moeten medewerkers opnieuw examen doen. De herhalingscursus behandelt alle onderwerpen en wordt eveneens afgesloten met een examen.


Inhoud

  • Arbeidsomstandigheden en milieuwetgeving
  • Het ontstaan van een ongeval
  • Het bevorderen van veilig werken
  • Veiligheidsprocedures
  • Taak- en risico-analyse
  • Bedrijfsnoodplan
  • Gevarenbronnen
  • Toxicologie
  • Ergonomie

Doelgroep
Medewerkers die een leidinggevende functie hebben bij bouwbedrijven en in het bezit moeten zijn van een VCA-VOL diploma.