KPE Opleidingen

KPE biedt een divers cursusaanbod voor verschillende doelgroepen. Om snel een cursus te vinden kunt u hieronder een keuze maken voor de gewenste doelgroep.

← Terug naar het overzicht

(Herhaling) Basisveiligheid VCA

Cursus details

Looptijd

1 dag (herhaling) of 2 dagen (nieuwe opleiding).

Kosten

199,00 per deelnemers exclusief BTW (1-daagse). 319,00 per deelnemer exclusief BTW (2-daagse).

Deelnemers

12 tot 20 deelnemers.

Aanmelden

Meld u direct voor deze cursus aan Nu aanmelden

Volgens de Arbowet zijn werkgevers verplicht om te voorzien in optimale veiligheid van hun medewerkers. De opleiding ‘Basisveiligheid VCA’ behandelt de veiligheid op en rond de bouwplaats in het kader van de Arbowet. In deze opleiding komen veiligheidsvoorschriften binnen de bouwbranche uitgebreid aan de orde. De cursus wordt afgesloten met een examen.

Het diploma ‘Basisveiligheid VCA’ kent een geldigheidsduur van tien jaar. Voor de einddatum van het diploma moeten medewerkers opnieuw examen doen. De herhalingscursus behandelt alle onderwerpen en wordt eveneens afgesloten met een examen.


Inhoud

  • Wet- en regelgeving
  • Risico’s en ongevallen
  • Gevaarlijke stoffen
  • Branden en explosies
  • Besloten ruimten
  • Machines en gereedschappen
  • Tillen en hijsen
  • Struikelen, uitglijden en vallen
  • Werken op hoogte
  • Elektriciteit
  • Persoonlijke beschermingsmiddelen
  • De cursus wordt afgesloten met een examen

Doelgroep

Medewerkers van bouwbedrijven die in het bezit moeten zijn van een VCA-diploma.